$15.20
$24.40
Compare Price
You save
$9.20
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59397 Jigger Japanese Style 1x2 Oz Stainless Steel
Item:
#1893832
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59397 |
| Manufacturer Part # | 59397 |
| Height | 2" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59397 Jigger Japanese Style 1x2 Oz Stainless Steel
$15.20
$24.40
You save
$9.20
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59397 Jigger Japanese Style 1x2 Oz Stainless Steel