$22.06
$35.40
Compare Price
You save
$13.34
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59398
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59398 Jigger Japanese Style 1x2 Oz Copper Plated
Item:
#1893833
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59398 |
| Manufacturer Part # | 59398 |
| Height | 2" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59398 Jigger Japanese Style 1x2 Oz Copper Plated
$22.06
$35.40
You save
$13.34
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59398 Jigger Japanese Style 1x2 Oz Copper Plated