$54.29
$87.12
Compare Price
You save
$32.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59403 28oz/18oz Shaker Set Diamond Lattice Ac
Item:
#1893906
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59403 |
| Manufacturer Part # | 59403 |
| Height | 4" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59403 28oz/18oz Shaker Set Diamond Lattice Ac
$54.29
$87.12
You save
$32.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59403 28oz/18oz Shaker Set Diamond Lattice Ac