$50.67
$81.30
Compare Price
You save
$30.63
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59422 Retro Bitters Bottle Set 3 Bottle Ss
Item:
#1893924
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59422 |
| Manufacturer Part # | 59422 |
| Height | 4" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59422 Retro Bitters Bottle Set 3 Bottle Ss
$50.67
$81.30
You save
$30.63
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59422 Retro Bitters Bottle Set 3 Bottle Ss