$21.44
$34.40
Compare Price
You save
$12.96
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59429
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59429 28 Oz. Shaker/tin Gold Plated
Item:
#1893837
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59429 |
| Manufacturer Part # | 59429 |
| Height | 3.62" |
| Width | 3.62" |
| Depth | 6.87" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59429 28 Oz. Shaker/tin Gold Plated
$21.44
$34.40
You save
$12.96
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59429 28 Oz. Shaker/tin Gold Plated