$12.66
$20.32
Compare Price
You save
$7.66
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59462
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59462 Fine Mesh Strainer Bowl 3 1/2" Diam Gold Plated
Item:
#1893945
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59462 |
| Manufacturer Part # | 59462 |
| Height | 3.56" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 10.12" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59462 Fine Mesh Strainer Bowl 3 1/2" Diam Gold Plated
$12.66
$20.32
You save
$7.66
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59462 Fine Mesh Strainer Bowl 3 1/2" Diam Gold Plated