$16.27
$26.10
Compare Price
You save
$9.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59464
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59464 Japanese Style Jigger 1x2 Oz Gm Black
Item:
#1893947
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59464 |
| Manufacturer Part # | 59464 |
| Height | 2.12" |
| Width | 2.12" |
| Depth | 5.18" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59464 Japanese Style Jigger 1x2 Oz Gm Black
$16.27
$26.10
You save
$9.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59464 Japanese Style Jigger 1x2 Oz Gm Black