$21.38
$34.30
Compare Price
You save
$12.92
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59469
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59469 Straight Rim Bell Jigger 1x2 Oz Antique Copper
Item:
#1893855
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59469 |
| Manufacturer Part # | 59469 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.62" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59469 Straight Rim Bell Jigger 1x2 Oz Antique Copper
$21.38
$34.30
You save
$12.92
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59469 Straight Rim Bell Jigger 1x2 Oz Antique Copper