$18.82
$30.20
Compare Price
You save
$11.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59476
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59476 Classic Bar Spoon 11 13/16" Antiquecopper
Item:
#1893861
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59476 |
| Manufacturer Part # | 59476 |
| Height | 3" |
| Width | 0.62" |
| Depth | 12.87" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59476 Classic Bar Spoon 11 13/16" Antiquecopper
$18.82
$30.20
You save
$11.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59476 Classic Bar Spoon 11 13/16" Antiquecopper