$9.57
$15.30
Compare Price
You save
$5.73
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59482 Bar Board 6" X 9"
Item:
#1893954
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59482 |
| Manufacturer Part # | 59482 |
| Height | 6" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59482 Bar Board 6" X 9"
$9.57
$15.30
You save
$5.73
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59482 Bar Board 6" X 9"