$65.00
$88.35
Compare Price
You save
$23.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59656
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59656 Ss Ice Bucket With Tongs
Item:
#1893979
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59656 |
| Manufacturer Part # | 59656 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 3.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59656 Ss Ice Bucket With Tongs
$65.00
$88.35
You save
$23.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59656 Ss Ice Bucket With Tongs