$8.07
$9.35
Compare Price
You save
$1.28
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 61304 Stainless Steel Strainer 10 In With Handle
Item:
#1893871
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 61304 |
| Manufacturer Part # | 61304 |
| Height | 3.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 18" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 61304 Stainless Steel Strainer 10 In With Handle
$8.07
$9.35
You save
$1.28
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 61304 Stainless Steel Strainer 10 In With Handle