$44.23/Roll
$64.50
Compare Price
You save
$20.27
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 61619
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 61619 Direct Thermal Label 2 044 Labels Per Roll
Item:
#1894083
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 61619 |
| Manufacturer Part # | 61619 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 6.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 61619 Direct Thermal Label 2 044 Labels Per Roll
$44.23/Roll
$64.50
You save
$20.27
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 61619 Direct Thermal Label 2 044 Labels Per Roll

