$371.26/Case
$595.80
Compare Price
You save
$224.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 61941
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 61941 Barfly Ice Chipper Claw
Item:
#1894032
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 61941 |
| Manufacturer Part # | 61941 |
| Height | 5.37" |
| Width | 5.37" |
| Depth | 9.37" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 61941 Barfly Ice Chipper Claw
$371.26/Case
$595.80
You save
$224.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 61941 Barfly Ice Chipper Claw