KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 621046
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 621046 3 1/2 In Thermometer 40 To 120 F
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 621046 |
| Manufacturer Part # | 621046 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 621046 Thermometer Refrigeration / Freezer, Size 3.5" Long [range -40 To 120 F] Mount Hang, Nsf Approved
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
