KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 621060
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 621060 Thermometer 2 100 220f U Clamp
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 621060 |
| Manufacturer Part # | 621060 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 621060 Temperature Gauge, Size 2 Dia Dial [range 100 To 220f] Mount Rear U Clamp, [cap 12 Ft] Bulb 3/8" X 2" W/ 1/2" Mpt Fitting., Has Rubber Insulated Capillary, Nsf Approved.
