$11.82
$17.39
Compare Price
You save
$5.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 621172
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 621172 Fryer Thermometer
Item:
#1145250
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 621172 |
| Manufacturer Part # | 621172 |
| Height | 2.13" |
| Width | 4" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 621172 Fryer Thermometer
$11.82
$17.39
You save
$5.57
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 621172 Cdn Dial Type Fryer Thermometer Measures 100 - 500 Degrees, F. 12" Stem.
