$55.23/Case
$65.00
Compare Price
You save
$9.77
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 62394 Large Black Nitrile Gloves
Item:
#1894049
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 62394 |
| Manufacturer Part # | 62394 |
| Height | 10.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 62394 Large Black Nitrile Gloves
$55.23/Case
$65.00
You save
$9.77
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 62394 Large Black Nitrile Gloves