$27.86
$35.13
Compare Price
You save
$7.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 63177
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 63177 24 1/2 In Masher
Item:
#1894190
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 63177 |
| Manufacturer Part # | 63177 |
| Height | 24" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 63177 24 1/2 In Masher
$27.86
$35.13
You save
$7.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 63177 24 1/2 In Masher