$10.64
$12.53
Compare Price
You save
$1.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 63377
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 63377 Strainer Conical Stainless Steel
Item:
#1894198
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 63377 |
| Manufacturer Part # | 63377 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 63377 Strainer Conical Stainless Steel
$10.64
$12.53
You save
$1.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 63377 Strainer Conical Stainless Steel