$201.40
$329.20
Compare Price
You save
$127.80
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 64851
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 64851 Display Case 2 Tray 11x1
Item:
#1894067
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 64851 |
| Manufacturer Part # | 64851 |
| Height | 11" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
AllPoints 64851 Display Case 2 Tray 11x1
$201.40
$329.20
You save
$127.80
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 64851 Display Case 2 Tray 11x1