$616.44
$798.00
Compare Price
You save
$181.56
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 65234
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 65234 Prep Pal Printer
Item:
#1894388
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 65234 |
| Manufacturer Part # | 65234 |
| Height | 10" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 65234 Prep Pal Printer
$616.44
$798.00
You save
$181.56
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 65234 Prep Pal Printer