$21.05
$23.23
Compare Price
You save
$2.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 65561
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 65561 Knife For #12
Item:
#1825473
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 65561 |
| Manufacturer Part # | 65561 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 65561 Knife For #12
$21.05
$23.23
You save
$2.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 65561 Knife For #12