$141.74/{}
$444.50
Compare Price
You save
$302.76
(68%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 65739 2 Bowl Dish 10 Oz Bright White 12/cs
Item:
#2020191
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 65739 |
| Manufacturer Part # | 65739 |
| Height | 9.88" |
| Width | 9.38" |
| Depth | 9.63" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 65739 2 Bowl Dish 10 Oz Bright White 12/cs
$141.74/{}
$444.50
You save
$302.76
(68%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 65739 2 Bowl Dish 10 Oz Bright White 12/cs