$78.57/{}
$246.50
Compare Price
You save
$167.93
(68%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 65812 Creme Brulee 8 Oz European White 24/cs
Item:
#2020219
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 65812 |
| Manufacturer Part # | 65812 |
| Height | 8.75" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 65812 Creme Brulee 8 Oz European White 24/cs
$78.57/{}
$246.50
You save
$167.93
(68%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 65812 Creme Brulee 8 Oz European White 24/cs