$48.32/{}
$151.75
Compare Price
You save
$103.43
(68%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 65834 Creme Brulee Oval 6 Oz American White 12/cs
Item:
#2020744
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 65834 |
| Manufacturer Part # | 65834 |
| Height | 6.75" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 65834 Creme Brulee Oval 6 Oz American White 12/cs
$48.32/{}
$151.75
You save
$103.43
(68%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 65834 Creme Brulee Oval 6 Oz American White 12/cs