$7.96
$11.33
Compare Price
You save
$3.37
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 66216 3" Fine Mesh Drain Sock Strainer White
Item:
#1556842
45+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 66216 |
| Manufacturer Part # | 66216 |
| Height | 0.03" |
| Width | 1.22" |
| Depth | 1.22" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 66216 3" Fine Mesh Drain Sock Strainer White
$7.96
$11.33
You save
$3.37
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 66216 3" Fine Mesh Drain Sock Strainer White
