$14.50
$18.28
Compare Price
You save
$3.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 66301 Pump Kit Sd
Item:
#1894216
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 66301 |
| Manufacturer Part # | 66301 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
AllPoints 66301 Pump Kit Sd
$14.50
$18.28
You save
$3.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 66301 Pump Kit Sd