$97.63
$140.44
Compare Price
You save
$42.81
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 67117 20x20in Dish Rack Dolly
Item:
#1894241
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 67117 |
| Manufacturer Part # | 67117 |
| Height | 4.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 22" |
| Weight | 10.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 67117 20x20in Dish Rack Dolly
$97.63
$140.44
You save
$42.81
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 67117 20x20in Dish Rack Dolly