$68.57/Case
$94.31
Compare Price
You save
$25.74
(27%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 68442
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 68442 7 Inch Cutlery Set Fork Knife Spoon Napkin
Item:
#1894258
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 68442 |
| Manufacturer Part # | 68442 |
| Height | 11.2" |
| Width | 13" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 68442 7 Inch Cutlery Set Fork Knife Spoon Napkin
$68.57/Case
$94.31
You save
$25.74
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 68442 7 Inch Cutlery Set Fork Knife Spoon Napkin