$76.48
$96.43
Compare Price
You save
$19.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 68727
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 68727 6in Smashed Burger Press Red Silicone Sleeve
Item:
#1894263
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 68727 |
| Manufacturer Part # | 68727 |
| Height | 7.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 68727 6in Smashed Burger Press Red Silicone Sleeve
$76.48
$96.43
You save
$19.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 68727 6in Smashed Burger Press Red Silicone Sleeve