$24.15
$30.45
Compare Price
You save
$6.30
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 68744
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 68744 10 1/4 In Mesh Strainer Ss Double Fine
Item:
#1894440
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 68744 |
| Manufacturer Part # | 68744 |
| Height | 4" |
| Width | 10.38" |
| Depth | 23.63" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 68744 10 1/4 In Mesh Strainer Ss Double Fine
$24.15
$30.45
You save
$6.30
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 68744 10 1/4 In Mesh Strainer Ss Double Fine