$256.25
$323.11
Compare Price
You save
$66.86
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 68748 Janitoral Cart Black 45" X 18 1/4" X 38 1/4"
Item:
#1569902
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 68748 |
| Manufacturer Part # | 68748 |
| Height | 21.65" |
| Width | 9.84" |
| Depth | 34.65" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 68748 Janitoral Cart Black 45" X 18 1/4" X 38 1/4"
$256.25
$323.11
You save
$66.86
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 68748 Janitoral Cart Black 45" X 18 1/4" X 38 1/4"
