Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 69279
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 69279 15" Cast Iron Grill Pan Finex Lean
Item:
#1894466
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 69279 |
| Manufacturer Part # | 69279 |
| Height | 3.06" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 16.03" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 69279 15" Cast Iron Grill Pan Finex Lean
$200.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 69279 15" Cast Iron Grill Pan Finex Lean

