Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 69295
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 69295 Finex 8" Skillet & Lid Cast Iron
Item:
#1894688
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 69295 |
| Manufacturer Part # | 69295 |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 15.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 69295 Finex 8" Skillet & Lid Cast Iron
$226.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 69295 Finex 8" Skillet & Lid Cast Iron