$1.98
$2.50
Compare Price
You save
$0.52
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7150820 Screw 1 Way 8 32thd Mh Cp 4 Pk
Item:
#1145483
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 7150820 |
| Manufacturer Part # | 7150820 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7150820 Screw 1 Way 8 32thd Mh Cp 4 Pk
$1.98
$2.50
You save
$0.52
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 7150820 Material Steel, Length 1 1/2", Plating Chrome-plated, Thread 11902
