Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 721197
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 721197 Screwdriver Stubby Flat
Item:
#1183681
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 721197 |
| Manufacturer Part # | 721197 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 721197 Screwdriver Stubby Flat
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 721197 Screwdriver Stubby Flat
