Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 721272
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 721272 Replacement Gauge
Item:
#1183586
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 721272 |
| Manufacturer Part # | 721272 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 721272 Replacement Gauge
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 721272 Imperial Gauge, Blue Compound - Psi And Temp, For R-12 22 And 502, Superior Shock Vibration And Pulsation Resistance
