$6.24
$10.20
Compare Price
You save
$3.96
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75008 3x5in Hamburger Turner Wood Handle
Item:
#1894704
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75008 |
| Manufacturer Part # | 75008 |
| Height | 5" |
| Width | 3" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75008 3x5in Hamburger Turner Wood Handle
$6.24
$10.20
You save
$3.96
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75008 3x5in Hamburger Turner Wood Handle