$16.45
$26.40
Compare Price
You save
$9.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75029
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75029 10in Alum Basting Cover 2in H W/ Bakelite Handle
Item:
#1894705
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75029 |
| Manufacturer Part # | 75029 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75029 10in Alum Basting Cover 2in H W/ Bakelite Handle
$16.45
$26.40
You save
$9.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75029 10in Alum Basting Cover 2in H W/ Bakelite Handle