$31.69
$51.80
Compare Price
You save
$20.11
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75042 Dough Docker Reg Hd S/s Pins
Item:
#1556342
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75042 |
| Manufacturer Part # | 75042 |
| Height | 2.8" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75042 Dough Docker Reg Hd S/s Pins
$31.69
$51.80
You save
$20.11
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75042 Dough Docker Reg Hd S/s Pins
