$12.24
$20.00
Compare Price
You save
$7.76
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75074
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75074 Scraper Heat Resist 10in
Item:
#1894719
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75074 |
| Manufacturer Part # | 75074 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75074 Scraper Heat Resist 10in
$12.24
$20.00
You save
$7.76
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75074 Scraper Heat Resist 10in