$12.11
$19.80
Compare Price
You save
$7.69
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75077
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75077 Pizza Cutter W/5in Whl Black Handle
Item:
#1894720
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75077 |
| Manufacturer Part # | 75077 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75077 Pizza Cutter W/5in Whl Black Handle
$12.11
$19.80
You save
$7.69
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75077 Pizza Cutter W/5in Whl Black Handle