$296.96
$355.86
Compare Price
You save
$58.90
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75373
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75373 19in Hd Citrus Juicer
Item:
#1894854
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75373 |
| Manufacturer Part # | 75373 |
| Height | 19.63" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 15.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75373 19in Hd Citrus Juicer
$296.96
$355.86
You save
$58.90
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75373 19in Hd Citrus Juicer