$1.15/Pack
$1.89
Compare Price
You save
$0.74
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75393
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75393 6in Bamboo Skewers 100/bag
Item:
#1894626
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75393 |
| Manufacturer Part # | 75393 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.13" |
| Depth | 8.13" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75393 6in Bamboo Skewers 100/bag
$1.15/Pack
$1.89
You save
$0.74
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75393 6in Bamboo Skewers 100/bag