$10.79/{}
$11.79
Compare Price
You save
$1.00
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75485
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75485 Ormd Fuel Butane 8oz Can 4/pk
Item:
#1894494
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75485 |
| Manufacturer Part # | 75485 |
| Height | 9" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.97 lbs |
| Hazardous | True |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75485 Ormd Fuel Butane 8oz Can 4/pk
$10.79/{}
$11.79
You save
$1.00
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75485 Ormd Fuel Butane 8oz Can 4/pk