$2.20
$3.60
Compare Price
You save
$1.40
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75735
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75735 Card Hldr 1 1/2in S/s Harp Design
Item:
#1895204
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75735 |
| Manufacturer Part # | 75735 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75735 Card Hldr 1 1/2in S/s Harp Design
$2.20
$3.60
You save
$1.40
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75735 Card Hldr 1 1/2in S/s Harp Design