$22.39
$36.60
Compare Price
You save
$14.21
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75853 Oven Brush Handle 60in
Item:
#1895227
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75853 |
| Manufacturer Part # | 75853 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 60" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75853 Oven Brush Handle 60in
$22.39
$36.60
You save
$14.21
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75853 Oven Brush Handle 60in