$1.47
$2.40
Compare Price
You save
$0.93
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75876
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75876 Salt/pepper Shaker 1oz Eiffel Tower W/ss Top
Item:
#1895231
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75876 |
| Manufacturer Part # | 75876 |
| Height | 4.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75876 Salt/pepper Shaker 1oz Eiffel Tower W/ss Top
$1.47
$2.40
You save
$0.93
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75876 Salt/pepper Shaker 1oz Eiffel Tower W/ss Top