Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75913
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75913 Chef Coat Basic 2xl White
Item:
#1895239
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75913 |
| Manufacturer Part # | 75913 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75913 Chef Coat Basic 2xl White
$32.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75913 Chef Coat Basic 2xl White